Odehrané zápasy

24.1.2016 jsme absolvovali výšlap na Ondřejník


V tuto neděli jsme absolvovali výšlap na Ondřejník. Spousta kluku k tomuto výšlapu přistoupila velice zodpovědně za to mají VELKOU POCHVALU, někteří byli omluveni a opravdu nemocní a chtěli jít s námi, ale nemohli.
TĚCH NÁM BYLO LÍTO...
Někteří to vzdali a vůbec se s námi nevydali na výšlap.
JE TO ŠKODA, rodiči hlavně pro Vás to je k zamyšleni.
Na Ondřejníku kluci zažili pravou zimní bobovačku.
Myslím si, že akce se nám vydařila a splnila svůj účel...Kategorie MP rocník 2007-06 zvítězili ve finále BL v Brušperku a vítězství potvrdili i ve finále SMOPO ve FryčovicíchKategorie PP r.08:
Kluci z předpřípravky r. 2008 odehráli 13.6. 2015 v Brušperku poslední venkovní turnaj okresní fotbalové ligy. Ve velkém vedru zvítězili ve všech šesti zápasech a postoupili do finálového utkání o celkového vítěze okresní ligy, který v sobě zahrnoval výsledky ze všech pěti odehraných turnajů. Ve finále se utkali s týmem Brušperku, který přesvědčivě porazili 6:2. Po vítězství v zimní okresní lize tak dosáhli na celkové vítězství i v okresní lize hrané na venkovních hřištích a stali se tak nejlepším mužstvem okresu v dané kategorii. Mladým fotbalistům děkuji za přístup a jejich rodičům za podporu při těchto turnajích.
Čarnoky Jan, Tončík Šimon, Hrnčárek Oliver, Vašenda SebastianKrajská zimni liga (KZL) 2014 - 15
V této sezóně jsme dokázali naplnit všechny kategorii pro přípravky. Celkem jsme měli přihlášených 6 týmu. A vedli jsme si takto:

Kategorie PP r.08:
Tito kluci odehráli svoji první fotbalovou sezónu.
Hráli na hřišti 3 na 3 a skončili na výborném 1.místě.
Kluci jen tak dal, čeká Vás ještě hodně práce…


Sestava na fotce zleva:
Nahoře:
Vašenda Kamil, Čarnoky Jan, Hrnčárek Oliver, Vašenda Sebastian, Vaverka Roman
Dole:
Tabach Šimon, Tončík Šimon, Vaverka Ondřej

Kategorie MP 07:
Tuto kategorii jsme přihlásili aby si mladší kluci vyzkoušeli hru pro nejmenší 3 na 3 a účel byl dokonale naplněn.
Mladší kluci se výborně rozehráli. Během všech turnajů se prezentovali pěknou hrou a skvělými výsledky.
Škoda, že nám nevyšel finálový turnaj a celkově z velkých favoritu jsme skončili až na 8.místě. To ale momentálně pro nás není nejdůležitější.
Kluci byli rovnoměrně vytíženi a dobře si vždy zahráli.
Sestava na fotce zleva:
Nahoře:
Škrobal Radek, Skyba Lukáš, Kresta Filip, Langer František, Žáček Petr
Dole:
Škrobal Marek, Weissmann Radek, Žáček Pepik


Kategorie MP r.06 -07:
Zde jsme přihlásili dva týmy. V průběžných kolech jsme obstávali velice dobře.
Dle výsledku jsme postoupili s oběma týmy do finálového kola.
Za oddíl mohl finále hrát pouze jeden tým.
Ve finále jsme skončili na 6.místě. Pro nás ve finále byla velká nevýhoda velkého hřiště na které nejsme moc zvykli a taky nám chyběla potřebná výška.
Kluci z Jablunkova a Hnojníka byli o hlavu větší….
Taky často doplácíme na to, že trenéři zakazuji brankářům dělat výkopy a požaduji po hráčích rozvíjet fotbalové činnosti.
Ne jen odkopávat míče! Díky tomu se často dostáváme lacině pod tlak. To se ale v brzké době otočí v náš prospěch…
Sestava na fotce zleva:
Nahoře:
Weissmann Radek, Skyba Lukáš, Bílek Patrik, Žáček Pepik, Žáček Petr
Dole:
Kabat Jakub, Krobot Filip, Kresta Filip, Tončík Šimon, Jarotek Matěj


Kategorii SP r.04-05:
Zde jsme taky přihlásili dva tymy.
V konkurenci více než 30ti týmu jsme se probojovali do finále kde kluci obsadili stejně 6.místo.Závěrem shrnuti KZL: V soutěži KZL jsme po se jako klub prezentovali velice pěknými dojmy a fotbalovými akcemi.
U všech kategorii jsme šli cestou ne za výsledkem, ale za tím ať kluci hraji pro radost, protože fotbal není válka ale zábava.
Do budoucna nám to přináší velký potenciál pro další starší kategorie.
Tímto za vedeni FC bychom chtěli také poděkovat všem rodičům za důvěru a hlavně obětavým trenérům, kteří tyto kluky k těmto turnajům připravuji a během turnajů vedou.
***************************************************************************************************************

Fotbalova aréna Korňa 8.11.2014 turnaj pro ročník 2006 a mladší...
...výsledkově jsme neměli úplně štěstí, ale herně byl trenér s předvedenou hrou spokojeny.

Výsledky:
FC Kozlovice - FK Pohronie 1:2
G: Matěj Jarotek
FC Kozlovice - Slovenia 7:1
G: Žáček Pepik 2x, Jarotek Matěj 2x, Bílek Patrik 2x, Chýlek Daniel
FC Kozlovice - MFK F-M 0:5
FC Kozlovice - MFK Puchov 1:7
G:
Kozlovice - Nový Jičín 3:5
G:Matěj Jarotek 2x, Daniel Chýlek
Kozlovice - Slovenie 5:1
G:Kabát Jakub 2x, Chýlek Daniel, Žáček Pepik
Kozlovice - Vsetín 2:3
G:
20.9.2014 První fotbalový turnaj absolvovali kluci ročník 08 a mladší...
...vysledkově skončili na 1.místě (na fotce kluci v oranžovém).
Zeleni a červení skončili ve starší kategorii taky skvěle - první a druzí. Za zmínku stoji i to, že kluci předvedli spoustu pěkných fotbalových akci.
Další turnaj těchto kluku nás čeká 12.10.2014 ve Smilovicích...

Výsledky turnaje13.4.2014 Ročník 06 a mladší se zúčastnili prvního vetšího turnaje...
Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmu a hrálo se ve dvou skupinách. My jsme ve skupině porazili domácí tým Ostravu Jih a Baník Ostrava. Postoupili jsme z druhého místa, ale boužel se nám už nepodařilo další zápas zvítěsit. Skončili jsme na nepopulárním 4.místě.
S přístupem a s předvedenou hrou všech hráču jsme byli spokojeni...Nový Jičín vítěz 14.serie KOZLIK CUP 1.2.2014TJ Fryčovice vítěz 13.serie KOZLIK CUP 28.12.2013

25.5.2013 třetí místo v Novém Jičíně
Tuto sobotu jsme se vydali na poslední velký turnaj v této sezoně a to do Nového Jičína. Ve velice silné konkurenci 14ti týmu jsme skončili na pěkném třetím místě. Hned za Baníkem a Vítkovicemi. Za námi skončily tymy Frýdku - Místku, Opavy, NJ, Vsetín, Slušovice, Bytče, Štípa...Za zmínku stoji i to, že jsme jako jediní dokázali obrat Baník o body, kdy pozdější vítěz s námi srovnával až v poslední minutě. Další smolný zápas jsme podali v semifinále, kdy jsme byli jednoznačně lepší, ale bohužel jsme do finále nepostoupili.
Hráli jsme v tomto složení:
Pepik Žáček, Filip Šponer, Matěj Mikulenka, Jonáš Skoták, Daniel Ryška, Šimon Krpec, Martin Hrubý, Martin Krpec, Patrik Žáček, Šimon & Tadeaš Gasmanovi

Vítězem turnaje Kozlík Cup 18.5.2013 se stal NOVÝ JIČÍN
Několik obrázkových momentu z turnaje naleznete ZDEMájový výšlap kozlovických benjamínku
Byl svátek 8.květena a abychom nenechali své malé fotbalisty jen rozjímat u televize, či počítače přijali jsme pozvánku paní Šárky Sobkové(maminky jednoho z fotbalistů) na výšlap, kdy stanovený cíl byla podhorská chata Horizont v Kunčicích p.Ondřejníkem. Okolo 9. hodiny ranní jsme měli plánovaný sraz všech, kteří se výšlapu měli zájem zúčastnit, a to nejen malí fotbalisté, ale také jejich rodiče a sourozenci. Je pravdou, že jsme se sešli v hojném počtu, cca 30 dětí a 20 dospělých. Během cesty k Horizontu děti společně s rodiči měli hledat na různých místech papírky s obrázky. Počasí nám přálo a tak i cesta k Horizontu byla příjemná. Když jsme přišli na místo, už na nás čekala paní Šárka, která předem přichystala společnou místnost pro všechny rodiče i děti, kde jsme se posilnili polévkou a snad každý uvítal vychlazené pivo. Po malém obědě se konalo vyhlášení vítězů, kteří si nejvíce zapamatovali obrázky na papírcích, za které byli ohodnoceni sladkostmi. V odpoledních hodinách všichni malí fotbalisté trávili čas svou nejoblíbenější činností, jak jinak než fotbalem za povzbuzování rodičů, kteří měli k dispozici plnou bečku piva. Na závěr tohoto velmi pěkného výletu si děti mohly opéct u táboráku párky a zcela jistě měly radost z prožitého májového dne v kruhu svých oblíbených kamarádů.

TJ ZAŠOVÁ vítěz 10.serie KOZLIK CUP 9.2.2013

Devátou sérii Kozlík Cup 28.12.2012 ovládl zaslouženě Frýdek - Místek
Více obrázkových momentu z turnaje naleznete ZDEKozlovice r.06-07 Brušperská Liga 3 na 3
Naše nejmenší naděje r.06-07 pomalu začínají hrávat své zápasy. Zprvu začínáme se zúčastňovat turnajů 3 na 3 a vedeme si velice dobře. Po dvou kolech mezi čtrnáctí tymy se držíme se dvěma tymy v popředí...

Kozlovice r.05 a r.04 opět v Korni
V sobotu 10.11. a o týden později 17.11.2012 jsme se opět zúčastnili turnaje ve Slovenské Korni.
Tentorák jsme na turnaji skončíli r.05 na šestém místě a r.04 o týden pozdějí na 8.místě.....

Kozlovice r.04 zvítězily na mezinárodním turnaji na Slovensku

V sobotu 3.11.2012 jsme vyrazili autobusem na prvni větší fotbalovy turnaj do Slovenské Korně, na umělou trávu.
Na turnaj jsme se vydali se dvěma kategoriemi. Jedna kategorie staří známi z ročníku 2004 a ml. na fotce dole zleva Matěj Mikulenka posila ze sousedních Vlčovic, Šimon Gasman naše brankařská jistota, dva nováčci na takovéto akci David Kabát a Tomík Krpec. Horní řada zleva co jméno to vycházející hvězda: Patrik Žáček, Tadeáš Gasman, Marťa Krpec, Daniel Ryška, Šimon Krpec, Tomík Ulčák. Trenéři David Mikulenka & Petr Žáček. Turnaj se hrál systémem dvou skupin po šesti. My jsme naši skupinu s přehledem vyhráli a to takto: Kozlovice - Slávia Orlova Lutyně 4:0, zde jsme byli při ohromné síle a nebylo co řešit. Góly 3x Patrik 1x Matěj. Druhy zápas jsme narazili na velice silné Vítkovice, góly dávali Tomík Ulčák a Matěj M. Třetí a nejtěžší zápas skupiny nás čekal s MFK F-M na ten jsme si dali obzvlášť záležet a vyhráli jsme 3:1 góly Patrika, Tadeáše a Matěje. Další zápas jsme podcenili a málem i zaváhali s Polským týmem Gwiezda R.S. 1:0. Poslední zápas skupiny jsme porazili Sigmu Olomouc (škoda jen, že tento tým nepřijel v plné síle) zde jsme vyhráli 3:1. Ve druhé skupině skončilo pořadí takto: FK Arsenal, Zlín, Valašským Meziříčí, SSK Bílovce, Žilina, Gwiezda R.S.05.
Takže boj o první místo jsme si zahráli s FK Arsenalem. Finále bylo velice vyrovnané každý tým si vytvoříl dvě velké šance, ale pouze Matěj Mikulenka dokázal úspěšně prostřelit gólmana FK Arsenal.
Vítězem turnaje se stál zaslouženě tým FC KOZLOVICE. Fotogalerie

Druhý paralelně běžící turnaj absolvovali naši kluci z r.2006 a ml. Účel turnaje byl hlavně nabrát zkušenosti. Kluci pod vedením Tomáše Ulčáka podali velice sympaticky výkon na kterém se bude dát do budoucna stavět. Za 06 hrály tyto děti Matěj Jarotek, Pepik Žáček, Jakub Kabát, David Kabát, Peťula Žáčkova, Patrik Bílek, Šimon Tončík, Filip Ulčák.Stoji za zmínku, v sobotu 27.10.2012 jsme se zúčastnili přespolního běhu ve Veřovicích.

V kategorii r.07 na 100m skončíl Pepik Žáček na 2.místě.
V kategorii r.05-06 na 200m Patrik Žáček zvítězil.
V kategorii r.04-03 na 500m Daniel Ryška obsadil skvělé 2.místo.Zhodnoceni fotbalového turnaje Kozlík Cup 1.9.2012:
Předem děkuji Všem trenérům, kteří se zodpovědně přihlásili a přijeli do Kozlovic.
Předpověď počasí nám sice moc před turnajem nepřála, ale turnaj jsme nakonec zahájili.
S malými přeháňkami, které nás během turnaje provázaly jsme dokázali odehrát všechny zápasy podle planu, i když s malým zpožděním. Za fotbalisty jsem rad, ze jsme nepodlehli počasí a nevzdali to, protože taky je potřeba dětem a rodičům ukázat, ze opravdový fotbal se hraje za každého počasí. A opravdový fotbal se opravdu v Kozlovicích hrál.
Oficiální výsledky z turnaje přikládám zde:
Určitě se najde spousta věci, které bude potřeba v pořádaní vylepšit a proto pokud budete mít nějaké náměty a nebo připomínky, tak budu rad když mi dáte na vědomí. Za sebe a náš tým FC Kozlovice jsem s turnajem spokojen a obohacen o další nove zkušenosti.
Gratuluji vítězi FC Baník Ostrava a těším se, ze se potkáme se všema na dalších jiných turnajích.

Zde jsou aktualni informace z turnaje KOZLIK CUP 19. a 20.5.2012
napsáno: 21.5.2012
Fotogalerie
vysledky sobota 19.5.2012
vysledky neděle 20.5.2012
Děkujeme všem zúčastněným, hráčům, rodičům, fanouškům a hlavně všem trenérům, že dokázali přivést své týmy.
Turnaj na uměle trávě na Slovensku

1.místo pro FC Kozlovice

napsáno: 15.4.2012
Fotogalerie_Korňa_7.4.2012


Tyto uspěchy stojí taky za zmínku
napsáno: 8.1.2012 momentalně rozpracovano
20.11.2011 jsme se zúčastnili s kluky ročník 2004 a mladších halového turnaje na Čeladné tentokrát za účasti 16 týmů. Mezi silnou konkurencí jsme postupovali z druhého místa a boj o třetí místo jsme podlehli a celkově skončili na velice slušném 4.místě.
4.12.2011 jsme zavítali na známy turnaj do Bílovce. Zde i když jsme měli smůlu v podobě střevních problému brankáře, tak i přesto jsme na turnaji obsadili skvělé 2.místo.
O týden později jsme přislíbili účast naším nejčastějším soupeřům a zúčastnili jsme se Mikulášského turnaje ve F-M. Na turnaj jsme přijeli v k kompletním složení a turnaj po herní stránce jsme zvládli na jedničku a skončil na skvělém 1.místě. Ve finále jsme hráli s domácím tymem v normální hrací době 1:1. Rozhodly až pokutové kopy ve kterých jsme byli úspěšnější.
29.12.2011 jsme uspořádali turnaj u nás v tělocvičně. Průběh tunaje jsme herně dobře zvládali až poslední zápas jsme podlehli F-M a tato porážka nás odsunula až na 3.místo. Před námi skončily dva týmy z F-M a tím nejlepším způsobem nám oplatili naše vítězství z jejího turnaje.
Arsenal Cup 1.místo 22.10.2011
napsáno: 24.10.2011
O víkendu jsme se zúčastnili s kluky ročník 2004 a mladších halového turnaje na Čeladné za účasti 11 týmů. Mezi silnou konkurencí jsme obstáli a neprohráli ani jedno utkání. Kluky musím pochválit, za velice dobrý, kolektivní výkon. Výsledky: FC Kozlovice - Vsetín 4:0, FC Kozlovice - Velké Karlovice+Karolinka 1:0, FC Kozlovice - Vítkovice "B" 4:0, FC Kozlovice - Bílí Andělé Trnava 1:0, FC Kozlovice - Frýdek-Místek 4:1, FC Kozlovice - Vítkovice "A" 0:0, FC Kozlovice - Spartak Trnava 4:1, FC Kozlovice - Arsenal Rožnov 1:1, FC Kozlovice - Nový Jičín 1:0, FC Kozlovice - Žilina 2:1
Celkové pořadí turnaje
1. FC Kozlovice
2. FK Arsenal Rožnov
3. Bílí Andělé Trnava
4. Velké Karlovice + Karolinka
5. Nový Jičín
6. Vítkovice "A"
7. Juventus Žilina
8. Spartak Trnava
9. Frýdek - Místek
10. Vítkovice "B"
11. Vsetín
Zleva dole: Tomáš Ulčák, Matěj Mikulenka, Šimon Gasman, Pepík Žáček Nahoře zleva: Šimon Krpec, Martin Krpec, Patrik Žáček, Daniel Ryška, Roman Nečas, Tadeáš Gasman
Fotogalerie - Arsenal Cup 22.10.2011 Čeladna
Závěr sezony 2010-11
Zúčastnili jsme se turnaje pořádaného OFS ve Staříčí. Hrálo se na malém hřišti 3 na 3. Do turnaje jsme postavili dva týmy. Na tomto turnaji kluci skončili na pěkném druhem místě. Druhy tým poskládány převážně z kluku r.2005 nepropadl a navíc dokázal porazit dva soupeře.
Fotky KOLIK CUP
napsáno: 22.7.2011
Fotogalerie_kozlik_cup_2011


Fotbalový turnaj Zimni ligy v Brušperku 27.3. TŘETÍ MÍSTO !!!
...tuto neděli jsme úspěšně ukončili sérii tří turnajů během tří týdnu. Na tomto turnaji v Brušperku kluci podali dobrý výkon a i když ani jednou neprohráli, tak přesto skončili na pěkném třetím místě.
Fotogalerie zimní liga 3.místo
...během příštího týdne dodám výsledky a několik fotek
SESTAVA: Šimon Krpec, Šimon Gasman, Tomik Ulčák, Dan Ryška, Martin Krpec, Tadeáš Gasman, Patrik Žáček, Pepik Žáček


Fotbalový turnaj v Bílovci 19.3. ČTVRTÉ MÍSTO !!!
Fotogalerie
...zřejmě nejnáročnější turnaj v této sezóně s výbornými soupeři kluci zvládli perfektně, odvážíme si pohár za 4.místo. Kluci předvedli skvělé výkony.
Kozlovice - Vítkovice 2:1
Goly: Dan Ryška, Patrik Žáček
Kozlovice - Sigma Olomouc 0:3
Kozlovice - Polanka 8:0
Goly: 4x Patrik Žáček, 2x Šimon Krpec, 2x Marťa Krpec
Kozlovice - Fotbal Fýdek - Místek 1:0
Gol: Dan Ryška
Kozlovice - FC Raduň 1:1
Gol: Patrik Žáček
Kozlovice - Juventus Žilina 3:0
Goly: 2x Patrik Žáček, Tadeáš Gasman
Kozlovice - ŠSK Bílovec 0:3
Kozlovice - Kopřivnice 2:3
Goly: Marťa Krpec, Tadeáš Gasman
Celkové pořadí turnaje
1. Sigma Olomouc
2. Fotbal Frýdek - Místek
3. ŠSK Bílovec
4. FC Kozlovice
5. FC Kopřivnice
6. TJ Raduň
7. Vítkovice
8. Juventus Žilina
9. FK SK Polanka
SESTAVA: Šimon Krpec, Šimon Gasman, Tomik Ulčák, Dan Ryška, Martin Krpec, Tadeáš Gasman, Patrik Žáček, Míša Polášek, Pepik Žáček


Fotbalový turnaj v Zubří 13.3. TŘETÍ MÍSTO !!!
Fotogalerie
...na tomto turnaji jsme měli hodně smůly. Ani jednou jsme neprohráli a bohužel jsme skončili až na 3.místě. Ve spoustě utkáních jsme dostali gól v úplném závěru. S oblíbeným soupeřem z F-M jsme bohužel zase žáden nedali.
Kozlovice - Rožnov 1:0
Gol: Patrik Žáček
Kozlovice - Vsetin 1:1
Gol: Dandy
Kozlovice - Valmez 2:2
Goly: 2x Patrik Žáček
Kozlovice - Trenčín 1:1
Gol: Patrik Žáček
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 0:0
Kozlovice - Nový Jičín 1:1
Gol: Šimon Gasman
Kozlovice - Brumov 2:1
Goly: Patrik Žáček, Dan Ryška
Celkové pořadí turnaje
1. Trenčín
2. Valašské Mezříči
3. Kozlovice
4. Brumov
5. Nový Jičín
6. Vsetín
7. Frýdek Místek
8. Rožnov
SESTAVA: Šimon Gasman, Tomik Ulčák, Dan Ryška, Martin Krpec, Tadeáš Gasman, Adam Trojaček, Patrik Žáček, Jakub Spěvák, Pepik Žáček


Fotbalový turnaj Zimní liga 4.kolo
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek I. 2:0
Kozlovice - Ostrava Jih 0:0
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek II. 2:0
Kozlovice - Brušperk 4:2
Kozlovice - Staré Město 3:1
Kozlovice - Staříč 1:2
Kozlovice - Dobrá 5:0
Goly: 12x Patrik Žáček, 1x Dan Ryška, 2x Šimon Krpec, 2x Kuba Spěvák
SESTAVA: Dan Ryška, Martin Krpec, Adam Trojaček, Patrik Žáček, Jakub Spěvák, Šimon Krpec


Fotbalový turnaj Radhošť Cup, Zašova 13.2.
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 0:1
Kozlovice - Valmez 1:1
Gol: Jakub Spěvák
Kozlovice - Rožnov 3:1
Goly: 3x Patrik Žáček
Kozlovice - Kopřivnice 2:5
Goly: 2x Patrik Žáček
Kozlovice - Nový Jičín 3:4
Goly: Dan Ryška, Patrik Žáček, Jakub Spěvák
SESTAVA: Šimon Gasman, Dan Ryška, Martin Krpec, Tadeáš Gasman, Adam Trojaček, Patrik Žáček, Jakub Spěvák, Pepik Žáček


Přátelký zápas 31.1.2011 v Kozlovicích
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 4:1
Góly: Jakub Spěvák, Šimon Gasman, Tadeáš Gasman, Daniel Ryška

Sestava: Šimon Krpec, Dan Ryška, Tadeáš Gasman, Šimon Gasman, Martin Krpec, Adam Trojaček, Jakub Spěvák, Miša Polášek


Fotbalový turnaj Radhošť Cup, Zašova
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 0:1
Bohužel gol jsme dostáli v poslední sekundě zápasu
Kozlovice - Broumov 0:3
Kozlovice - Valmez 0:0
Kozlovice - Vítkovice 0:2
Kozlovice - Rožnov 0:2
SESTAVA: Šimon Krpec(chytal dva zápasy a byl trenéry vyhlášen nejlepším brankářem turnaje), Tomáš Ulčak, Dan Ryška, Tadeáš Gasman, Šimon Gasman, Adam Trojaček, Matěj Eliáš, Pepik Žáček


Fotbalový turnaj Radhošť Cup, Dolní Bečva
Turnaje se zůčastnily týmy Rožnova, Nového Jičína a Kozlovic. My jsme bohužel jeli na turnaj oslabení a i díky tomu se nám nepodařilo ani jednou zvítězit a dali jsme pouze jeden gol Danem Ryškou.
SESTAVA: Dan Ryška, Roman Nečas, Tadeáš Gasman, Šimon Gasman, Martin Krpec, Pepik Žáček


Přátelký zápas 15.12.2010 v Kozlovicích
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 1:7
Gól: Patrik Žáček

Sestava: Dan Ryška, Tomáš Ulčák, Tadeáš Gasman, Šimon Gasman,Martin Krpec, Adam Trojaček, Patrik Žáček, Matěj Eliaš, Roman Nečas, Pepik Žáček


Fotbalový turnaj "Zimni liga" 12.12.2010 Palkovice
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 3:0
Gól: 3x Patrik Žáček
Kozlovice - Pustkovec 3:0
Góly: Šimon Krpec,Martin Krpec,Patrik Žáček
Kozlovice - Ostrava Jih 3:1
Góly: Martin Krpec,Šimon Krpec,Patrik Žáček
Kozlovice - Staré Město 4:1
Gól: 3x Patrik Žáček,Tadeaš Gasman


Fotbalový turnaj "Zimni liga" 7.11.2010 Sportovní hala Brušperk
Kozlovice - Staříč 1:5
...vedli jsme už po 5 sec. 1:0
Gól: Patrik Žáček
Kozlovice - Mošnov 3:1
Góly:3x Patrik Žáček
Kozlovice - Lučina 2:1
Velice vyrovnaný zápas, z naší strany asi nejpovedenější za celý den.
Góly:Dan Ryška,Patrik Žáček
Kozlovice - Brušperk 2:1
...myslím si, že jsme byli lepší, ale soupeř měl stále hráče v brankovišti a ani po velkém tlaku se nám nedařilo dát gól ze hry. Dandy dál pěkný gól z penalty za ruku, z půlky hřiště do prázdné to trefil parádně pod břevno.
Gól: Dan Ryška
Kozlovice - Dobrá 6:0
Góly:2x Tadeáš Gasman,2x Marťa Krpec,2x Patrik Žáček
Fotogalerie


Exibice na fotbalovém hřišti
Termín: 29. května 2010
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 1:1
Góly:
Marťa Krpec


Odveta opět v Kozlovicích
Termín: 30. dubna 2010
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 4:2
Góly:
Daniel Ryška 2x
Patrik Žáček
Martin Krpec


První zápas
Termín: 16. dubna 2010
Kozlovice - Fotbal Frýdek Místek 0:9