Bod z horké půdy v Kateřinicích

15.8.2010.

V neděli 15.8.2010 zajíždělo naše A mužstvo k prvnímu zápasu sezóny do nedalekých Kateřinic pod vedením nového trenéra Petra Tichavského. Premiéra kouče byla nelehká, jelikož kvůli zranění a trestu nemohli nastoupit stálí členové základní sestavy: Martin Žídek, Radek Ermis a Petr Eliáš. Do nelehké role kapitána byl tak vystaven Radim Žáček.

Silně omlazený tým statečně konkuroval tvrdým chlapům z Kateřinic. První půle začala oboustranně opatrně, avšak domácí postupně získávali územní převahu. První nebezpečná šance byla však na straně naších borců, kdy z hranice pokutového území pálil Mirek Bednář (Bomber) do tyče. Bohužel pravidlo „NEDÁŠ, DOSTANEŠ“ se potvrdilo a ve 36. minutě se Kateřince dostaly do vedení. Těsně před koncem první půle měl na hlavě vyrovnání Jan Harabiš (Marv), ale minul poloprázdnou branku.

Do druhé půle nastoupil vyhecovaný tým prahnoucí po otočení zápasu v náš prospěch. Soupeře začali Kozlovičtí přehrávat a to jak na zemi, tak ve vzdušných soubojích, a z toho vyplynula herní převaha našeho mužstva. V 67. minutě se do vyložené šance dostal Martin Krpec (Profik), ale pálil těsně vedle. V 83. minutě se k míči dostal Jan Adamec (Smíšek), posunul míč do strany na Mirka Bednáře, který odcentroval na zadní tyč, kde číhal Jan Harabiš a levou nohou poslal míč pod břevno soupeřovy branky. V závěru utkání sahali naši hoši po třech bodech, ale benjamínek Jakub Vašenda samostatný únik nedokázal proměnit.

Sestava Kozlovic: Zdeněk Pavlát – Pavel Hruška (Jan Adamec), Pavel Krpec, Radim Žáček, Jan Tobola – Zdeněk Langer, Petr Chýlek, Miroslav Bednář, Jakub Vašenda (Jiří Senčík) – Jan Harabiš, Martin Krpec. Náhradníci: Jiří Senčík, Jan Adamec, Patrik Piskoř, Tomáš Víta.

Rozpis podzimní části sezóny 2010 - 2011