Po závěrečném dramatu body zůstaly doma (Kozlovice : Odry 3:2)

22.8.2010.

Naše A mužstvo se v neděli 22. srpna poprvé v nové sezóně představilo před domácím publikem. Trenér Petr Tichavský (Ticháč) byl vystaven do těžké role, jelikož marodka našeho týmu se stálé rozrůstá, zdravotní problémy postihly dva pilíře našeho „ÁČKA“, a to Radima Žáčka (SYRR) a Petra Chýlka (Čulda). Pozitivem dne byl návrat do sestavy našeho kapitána Martina Žídka (Pěna), kterému se konečně zacelila trhlinka v Achillově šlaše.

Kozlovice se papírově silnějšího soupeře nezalekly a od prvních minut byly Odrám více než důstojným soupeřem. V 7. minutě po průniku Martina Krpce (Profik) skóroval Jan Adamec(Smíšek), ale sudí branku z nepochopitelného důvodu neuznal. To ale domácí hráče nepoložilo a ve 30. minutě prošel jako nůž máslem hostující obranou Martin Krpec a přihrávkou našel volného Jana Harabiše (Marv), který natřikrát prostřelil oderského gólmana. Vedení však netrvalo dlouho, jelikož minutu nato vystřelil z dálky hostující záložník a pro mnohé z nepochopitelných důvodů brankář domácích míč nezachytil. První poločas tak skončil remízou 1:1. Do druhé půle domácí nenastoupili s dostatečným nasazením a dostali se pod mírný tlak hostí. Ten vyvrcholil brankou, jenž hosté vstřelili po nevydařeném centru z pravé strany, který zapadl za záda našeho gólmana (Had). Vedení hostů naše hráče nesrazilo a postupně si vytvořili řadu standardních situací, z nichž jedna skončila vyrovnávací brankou, kterou svým prvním dotekem s míčem vstřelil v 80.min. Tomáš Víta, který minutu před tím nastoupil místo Jakuba Vašendy (Skot ml.). V 85. minutě adresoval brankář domácích Zdeněk Pavlát (Had) pár nevybíravých slov směrem k hlavnímu sudímu a po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch. Do branky se tak musel postavit Krpec M. (Profik) a následně čelil nepříjemnému přímému kopu, který s mírnými potížemi zneškodnil. Když už to vypadalo na dělbu bodů, vyslal Mirek Bednář (Bomber) do samostatného úniku Jendu Harabiše (Marv), který místo jednoduchého zakončení zvolil nesmyslnou kličku, po které se dostal do střetu s hostujícím obráncem a rozhodčí odpískal pokutový kop. K zahrávání penalty se postavil „muž bez nervů“ Miroslav Bednář (Bomber) a rozhodl utkání v náš prospěch. 3 body tak zůstaly doma a hráči je důstojným způsobem oslavili.

Sestava: Zdeněk Pavlát – Pavel Hruška (Patrik Piskoř), Pavel Krpec, Petr Eliáš, Jan Tobola – Jan Adamec, Miroslav Bednář, Martin Žídek, Jakub Vašenda (Tomáš Víta) – Martin Krpec, Jan Harabiš

Martina Krpce (Profik)

Rozpis podzimní části sezóny 2010 - 2011