Turnaj dorosteneckých mužstev - vyhodnocení

7.8.2010.

Turnaje se zúčastnily tři mužstva, místo původně přihlášených čtyři. V pátek večer před turnajem se odhlásili hráči z Hukvald, čím muselo dojít k reorganizaci turnaje tak, že se tři mužstva utkají každá s každým. A tak došlo v prvním utkání ke změření sil mezi NFC Lichnov a domácími FC. Zápas vyhráli domácí 1:3 po poločase 0:2, branky stříleli za domácí po jedné V. Krpec, L. Slanina a J. Vašenda.

Ve druhém utkání nastoupili hráči TJ Kateřinic a NFC Lichnova. Kateřinice vyhrály 7:2. Do užšího finále se tak nominovali vítězové obou zápasů TJ Kateřinice a domácí FC. Po poločase 1:2 pro domácí skončil zápas nakonec 1:3, čímž se domácí stali vítězové dorosteneckého turnaje a Lichnov obsadil 3. místo. Góly za domácí v tomto zápase dávali V. Krpec, dále pak Víta a Langer.

Jako nejlepší brankář byl vyhodnocen za nejlepší výkony hráč NFC Lichnov Klimeš.

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč J. Brus z Kateřinic se čtyřmi góly, na 2. místě se umístil domácí hráč Václav Krpec se dvěma zásahy.

O poctu nejužitečnějšího hráče turnaje se v dovednostní disciplíně utkali hráči z Kateřinic J. Brus a Bajer, za domácí FC pak Z. Langer a L. Slanina. Soutěž vyhrál a neužitečnějším hráčem turnaje se stal náš hráč Zdeněk Langer.

Všem účastníkům turnaje výbor FC děkuje za sportovní přístup a výbornou reprezentaci svého klubu a přeje mnoho sportovních úspěchů v nadcházející sezóně 2010-2011.

Zároveň Vás všechny chci pozvat na další turnaj pořádaný FC dne 14.8. a to tentokrát turnaj starších žáků, který se má zahájit ve 12,30 hod. na hřišti FC.

V Kozlovicích 9.8.2010
Ing. Jaroslav Herot