Turnaj starších žáků - vyhodnocení

14.8.2010.

Fotogalerie

Dne 14.8.2010 uspořádal fotbalový klub za velice pěkného počasí turnaj osmi žákovských mužstev. Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech systémem každý s každým. Z těchto skupin pak vzešlo umístění mužstev do dalších bojů. Jak z přiložené tabulky vyčtete, tak z každé skupiny čtvrtí se utkali o konečné 7. a 8. místo, a taktéž i třetí ze skupin o konečné 5. a 6. místo. V play off se pak utkali 1. ze sk. „A“ s 2. ze sk. „B“ a taktéž 1. ze sk. „B“ se utkal proti 2. ze sk. „A“. Poražení se utkali o 3. a 4. místo no a vítězové o celkové vítězství.

A tak konečné výsledky mužstev jsou takové:

1. TJ Palkovice
  2. TJ Vlčovice
  3. FC bílý tým
  4. TJ Janovice
  5. TJ Skotnice
  6. TJ Tichá
  7. FC oranžový tým
  8. TJ Hukvaldy

Dále turnaj sledoval i osobní kategorie:

V těchto kategoriích byli nejlépe trenéry hodnoceni tito hráči:

Na turnaji bylo v 18 utkáních celkem vstřeleno 122 branky, což je průměr 6,77 gólů na jeden zápas.

V závěru chci poděkovat trenérům a vedoucím všech zúčastněných mužstev za trpělivost a výdrž, hráčům za předvedenou fair play hru, pořadatelům i laickým rozhodčím za ochotu a volný čas a někdy příště nashledanou.

Jaroslav Herot
Předseda FC